PRACOWNIK PRODUKCYJNY - oferta pracy tymczasowej

Lobo HR

Leźno

2016-12-01

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: Leźno

Oferujemy:

  • stawkę godzinową w wysokości 12 zł brutto,
  • odzież roboczą oraz obuwie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 lub 7.00-15.00,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zakres obowiązków:

Głównym obowiązkiem na tym stanowisku jest nabijanie kebabów, a także wykonywanie prostych prac produkcyjnych.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna (wymóg konieczny),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • chęć oraz motywacja do pracy.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym PL/LE  na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny 58 58 58 565. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 7502

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99963 ofert pracy. Sprawdź!