Specjalista w dziale finansowym

JOBS

Tomaszów Mazowiecki

2016-12-01

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed,
poszukujemy Kandydatów  na stanowisko:

Numer referencyjny: Spec/dz/FIN/jobs.pl

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres Obowiązków:

  • Realizacja wewnętrznych procedur Spółki dotyczących kontroli należności, telefoniczny i pisemny monitoring sald należności, wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Bieżąca i okresowa analiza, aktualizacja oraz archiwizacja limitów kredytowych klientów
  • Księgowania w systemie finansowo-księgowym wyciągów bankowych, rozliczanie zaliczek,  kompensat
  • Bieżąca współpraca z Działami Sprzedaży, Transportu, Magazynami, Działem Fakturowania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność
  • Obsługa środowiska Windows,
  • Znajomość jęz. niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz wpisując w temacie: Specjalista w Dziale finansowym.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!