PRACE MAGAZYNOWE

GoWork.pl

Warszawa

2016-12-01

GoWork.pl dla swojego klienta poszukuje osób:

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek Fabryczny)

Obowiązki:

  • porządkowanie i kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • sprawdzanie ilości i jakości towaru przyjmowanego i wydawanego z magazynu,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • chęci do pracy,
  • status studenta/ucznia (mile widziane),
  • dokładność, skrupulatność, punktualność,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 lub 06:00-14:00 i 14:00-22:00

Oferujemy:

  • praca od zaraz,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 (na jedną zmianę) lub 06:00-14:00 i 14:00-22:00 (na dwie zmiany),
  • umowa zlecenie,
  • stawka godzinowa (w przedziale 11,70 zł brutto-14 zł brutto za godz.).

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.