Specjalista ds. sprzedaży

GRUPA TOM

Szczecin

2016-12-01

TOM-DOLEKO-EKOLA Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest trzecią pod względem wielkości organizacją odzysku w Polsce. Od 2003 roku specjalizuje się w kompleksowej realizacji ustawowych obowiązków w zakresie zapewnienia wymaganych prawem poziomów recyklingu i odzysku odpadów opakowaniowych oraz baterii i akumulatorów wprowadzanych na teren Polski. Realizuje obowiązki sprawozdawcze w imieniu przeszło 4.000 podmiotów z całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 112
Nr referencyjny: SDS/TDE/11/2016/

Obowiązki:

  • budowanie i utrzymywanie bieżących relacji i koordynacja współpracy z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych i umów,
  • pozyskanie i uzupełnianie informacji o potencjalnych klientach,
  • aktywne wspieranie procesów handlowych,
  • monitorowanie potrzeb klientów,
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu,
  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, profile ekonomiczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w zespole,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • inicjatywa w działaniu i umiejętności analityczne,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji biznesowych,
  • kreatywność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w sprzedaży usług / obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem kandydatów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu.

By aplikować prosimy o przesłanie wiadomości mail na adres APLIKUJ wraz z załączonym CV.

W temacie maila proszę koniecznie podać nr ref. ogłoszenia SDS/TDE/11/2016/

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!