PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Łódź

2016-12-06

AP VECTOR
Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie dla naszego Klienta - innowacyjnej firmy produkcyjno-handlowej o międzynarodowym zasięgu, będącej liderem w swoim segmencie materiałów sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie prowizje od sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna)
  • Liczne szkolenia wewnętrzne oraz kursy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziana sprzedaż mobilna)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do pracy o charakterze mobilnym
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność

Obowiązki:

  • Rozwój struktur handlowych na obszarze północno-wschodniej Polski
  • Realizacja planów sprzedażowych produktów firmy
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie ofert oraz tworzenie zamówień
  • Udzielanie wsparcia doradczego klientom z obszarów usług firmy