Pani Irmgard pilnie potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Neuruppin

2016-12-02

Nr referencyjny: NIEM_134A

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miejsce zlecenia: Neuruppin

Nasza podopieczna Pani Irmgard ma 85 lat, problemy z poruszaniem się i korzysta z chodzika oraz wózka inwalidzkiego. Oprócz tego choruje na niewydolność serca i reumatyzm.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu i przy kąpieli pod prysznicem. Oprócz tego gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu oraz jazda samochodem z podopieczną

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka, czynnego prawa jazdy, doświadczenia, cierpliwości i zaangażowania.

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5589 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!