Opieka nad starszymi osobami, Niemcy

Gowork.pl

Stockelsdorf

2016-12-02

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opieka nad starszymi osobami, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_110A

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 67-letnego Pana Rainera, który mieszka z żoną w Stockelsdorf

Nasz podopieczny jest ogólnie w dobrym stanie psychicznym, jest samodzielny , ale trzeba go pilnować i wymaga dużo uwagi. Choruje na demencje, Alzheimera i Parkinsona. Ma problemy z chodzeniem i posługuje się balkonikiem. Cierpi również na depresje i ma częściowe problemy z nietrzymaniem moczu (głównie w nocy).

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą głównie czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, czyli: sprzątanie domu, gotowanie, robienie zakupów, pranie i prasowanie.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, czynnego prawa jazdy, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5546 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99629 ofert pracy. Sprawdź!