Praca u Pani Ilse w Niemczech

Gowork.pl

Brahlstorf

2016-12-02

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Brahlstorf

Pani Ilse fizycznie jest sprawna i samodzielna. Ma demencję wiec utrudniona jest komunikacja, poza tym ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Wymagania:

Opieka to głównie pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz zmiana pielucho-majtek.

Dodatkowo czynności związane z prowadzeniem domu czyli, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.

Oferujemy:

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w oraz pracę. Czynne prawo jazdy.

Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS

Wynagrodzenie do 1300 euro miesięcznie.