Młodsza/y Księgowa/y z językiem angielskim

Recruiters

Poznań

2016-12-01

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Dzięki współpracy z czołowymi firmami proponujemy naszym Kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych działu,
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • Weryfikację poprawności faktur,
  • Przygotowywanie sprawozdań i analiz na potrzeby managera,
  • Współtworzenie i optymalizację wysokiej jakości procesów w zakresie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne) lub kandydaci w trakci studiów zaocznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodyscyplina oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na APLIKUJ

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!