Praca z językiem niemieckim Lublin - 4.000 PLN Brutto

Recruiters

Lublin

2016-12-01

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów do działu obsługi klienta.

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min.B2),
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole.

Wymagania:

Szukasz ciekawego zajęcia? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Prześlij nam swoje CV!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie  4.000 PLN Brutto + premie miesięczne,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport. Refer a friend program, spotkania integracyjne

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81762 ofert pracy. Sprawdź!