Murarz - betoniarz

Sempre Sp. z o.o.

Ulm

2016-12-01

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 5 osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-   Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych z pustaków, cegieł, bloczkow itp.

- Prace szalunkowe i zbrojarskie

- Betonowanie, szpachlowanie

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy (bez pośrednika!) uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-  Miejsce budowy: Region Ulm, Niemcy

- Pracę na pełny etat. Min. 160 godz. miesięcznie + nadgodziny

- Praca jest stacjonarna, po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

 - Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

- wynagrodzenie: 11,25 euro brutt/h ( wyższa stawka godzinna dla pracowników z wykształceniem: murarz)

-  Dieta dzienna netto: 30 euro

- Wynagrodzenie miesięczne netto min. 1250 do 1500 euro + nadgodziny

- Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne z diety przez pracownika

Wymagania:

- Zawód murarz udokumentowany świadectwem

- Kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiadać minimum 2 letnie doświadczenie jako murarz

- Konieczna umiejętność murowania cegłami, pustakami, bloczkami i klinkierem

- Konieczne doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych od podstaw

- Doświadczenie na budowach niemieckich mile widziane

- Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego u każdego pracownika

- Własny transport zalecany, ale nie konieczny

- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami