Lider strefy kompletacji

Pulire Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-01

Pulire Warehouse oferuje usługi w zakresie prac magazynowych na halach magazynowych oraz w dużych centrach dystrybucyjnych i logistycznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

- realizowanie norm produktywności pracowników na poziomie zgodnym z oczekiwaniami,

- zapewnienie odpowiedniej jakości kompletacji,

- zapewnienie odpowiedniego poziomu zatrudnienia zgodnie z zamówieniem klienta,

- kontrola poprawności zestawień godzinowych pracowników,

- dbałość o dobre relacje z klientem,

- szkolenie i kierowanie pracą osób,

- odpowiedzialność za porządek w strefie PBS,

- kontrola stanu i jakości palet,

- przestrzeganie zasad i norm obowiązujących na obiekcie,

- współpraca z Ochroną Magazynu.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- orientacja na cele i wyniki, - umiejętność pracy pod presją czasu, - komunikatywność,

- prawo jazdy kategorii B,

- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie podstawa + premia,

- niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się spółce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102820 ofert pracy. Sprawdź!