Lakiernik

Arche Consulting

Chorzów

2016-12-01

Dla naszego klienta, producenta pojazdów szynowych, poszukujemy:

LAKIERNIKÓW

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem lakierowania,
Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni,
Lakierowanie konstrukcji stalowych,
Kontrola jakości oraz nadzór procesu lakierowania,
Naprawy oraz konserwacje lakiernicze.

Wymagania:

Doświadczenie w procesie lakierowania dużych konstrukcji stalowych,
Znajomość procesu lakierowania metodą hydrodynamiczną (air less),
Umiejętność posługiwania się grzebieniem malarskim.

Oferowane:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego, liczne kursy,
Pracę przy dużych projektach.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!