Specjalista do spraw sprzedaży

Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy

Skawina

2016-12-01

Pałac w Paszkowce Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż usług hotelarskich klientom grupowym, tworzenie i przedstawianie ofert do poszczególnych segmentów klientów, negocjowanie cen, przygotowanie umów o współpracy,  analiza potrzeb klientów
  • Koordynowanie przygotowania  konferencji, szkoleń, eventów,  jak również  ich rozliczanie;
  • obsługa klientów na wysokim poziomie – wg standardów hotelu

Odpowiedzialność

  • kreowanie działań marketingowo-promocyjnych i budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i zapewnienie najwyższej sprzedaży w hotelu;
  • Budowanie wizerunku hotelu i jego pozycji rynkowej;
  • Współtworzenie strategii  dalszego rozwoju  Pałacu w Paszkówce****
  • Odpowiedzialność za politykę cenową oraz wynik finansowy;
  • współuczestniczenie w tworzeniu planów i budżetów marketingowych
  • raportowanie
  • Utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów wymaganych w hotelach czterogwiazdkowych;
  • Ciągła praca nad utrzymaniem najwyższych standardów i jakości obsługi, monitoring poziomu zadowolenia klientów, utrzymywanie dobrych kontaktów ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
  • Praktyczna znajomość branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz eventowej;
  •  Umiejętność tworzenia, wdrażania oraz realizacji strategii sprzedażowo-marketingowej dla Pałacu w Paszkówce****
  • Biegła lub dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  •  mile widziana znajomość drugiego języka obcego  ( niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, chiński) w stopniu komunikatywnym;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Cechy osobowe

  • lojalność, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, dynamizm w codziennej pracy;
  • Dyspozycyjność (praca w godzinach popołudniowych, wieczornych, w weekendy, święta);

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub DG
  • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Bardzo duży zakres kompetencji oraz realny wpływ na rozwój hotelu i firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego w branży hotelarskiej;