Personel pomocniczy –Sprzedaż Fajerwerków

GRUPA PROGRES

Czersk

2016-12-01

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Personel pomocniczy –Sprzedaż Fajerwerków                                                                                Miejsce pracy: Czersk                                                                                                                       Nr ref.: SF/12

Obowiązki:

Dbanie o właściwą ekspozycję towaru

Aktywna sprzedaż

Prace porządkowe

Wymagania:

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy w dniach 27 -31 grudnia

Posiadanie książeczki sanepidowskiej

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Sumienność

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Ukończone 21 lat

Oferujemy:

Umowę o dzieło / zlecenie

Atrakcyjną stawkę godzinową

Miłą atmosferę

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail APLIKUJ tytule wpisując numer
referencyjny SF/12

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),
prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!