PRACOWNIK ZAKŁADU MIĘSNEGO/PRZETWÓRSTWO MIĘSNE

SBA Euro

Boxtel

2016-12-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

PRACOWNIK ZAKŁADU MIĘSNEGO/PRZETWÓRSTWO MIĘSNE

 

Obowiązki:

Poszukujemy osób do pracy w zakładach mięsnych na różnych stanowiskach (pakowanie gotowych produktów mięsnych do małych i większych skrzynek – waga mięsa od 2 do 20kg. Praca na nożu przy wykrawaniu – wymagane doświadczenie) oraz osób do pracy w zakładach zajmujących się przetwórstwem mięsnym (produkcja wędlin, przekąsek itp.)

Wymagania:

-Średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

 

-Motywacja do pracy w zakładzie mięsnym

 

-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

 

-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy

 

-Zakwaterowanie

 

-Obsługę kadrowo-administracyjną

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: APLIKUJ z dopiskiem: MIĘSO

aplikuj

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).