+++Kierowca C+E / BDF / SUPER PŁATNY / Niemcy+++

E & S Kraftfahrer GmbH

Niemcy

2016-12-01

E & S Kraftfahrer GmbH - jesteśmy agencją doradztwa personalnego kierowców działającą na rynku niemieckim. Współpracujemy zarówno z dużymi spedyciami, jak i z małymi i średnimi spedyciami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści E & S Kraftfahrer GmbH potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Kierowca CE  Niemcy - przyczepa BDF –  System 3/1, 5/1, 6/1, 6/2 - Kassel

Opis stanowiska:

- trasy dalekobieżne po Niemczech + przygraniczne kraje

- prowadzenie  zestawu typu przyczepa z BDFem

- praca w systemie 3/1, 5/1, 6/1, 6/2 (3 tygodnie praca / 1 tydzien wolny)

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- prawo jazdy C+E z kodem 95

- karta kierowcy

- male doświadczenie jako kierowca CE

- mile widziane doświadczenie z jazdą z BDFami

Oferujemy:

- wysokie zarobki składające się z podstawy + diety

- niemiecką umowę o pracę oraz świadczenie socjalne (Kindergeld ~ 190€)

- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- terminowe wypłaty

- 3 tygodniowy płatny trening na BDF (płatny jest dopiero po zdaniu treningu)

Wyszlij szybke podanie:

Daty kontaktowe

Mobil:             +49 -  (0) 157/86977569
E-Mail:            APLIKUJ
Strona:           https://www.kraftfahrer-gmbh.com