Pracownik biurowy- dzial rekrutacji

VoornePutten Uitzendbureau B.V.

slupsk

2016-12-01

Firma Voorneputten funkcjonuje na Holenderskim rynku juz od 20 lat. Posiadamy ogrome doswiadczenie w sektorze zatrudnienia. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w naszym nowo otwartym oddziale w Slupsku.

Miejsce pracy: Slupsk

Obowiązki:

  • rejestrowanie osob chcacych wyjechac do pracy za granica
  • obsluga pakietu office (excel, word)
  • raportowanie
  • reklama firmy

Wymagania:

  • Znajomosc jezyka angielskiego,
  • znajomosc pakietu Microsft office
  • dyspozycyjnosc od Pon.- pt. od 9-17
  • umiejetnosc radzenia sobie ze stresem
  • umiejetnosc pracy pod presja czasu

Oferujemy:

  • stala prace od pon.- pt. w godzinach od 9-17
  • miesieczne wynagrodzenie w wysokosci 1500 zl netto
  • mozliwosc rozwoju
  • Pomoc polskiego opiekuna oddzialu

Rekrutacja do piatku 02-12-2016. Zainteresowane kobiety prosze o wysylanie CV na adres e-mail: APLIKUJ