Sprzedawca-Konsultant w salonie Anabel Arto CH Blue city

Anabel Arto

Warszawa

2016-12-01

Anabel Arto wchodzący na rynek polski REKRUTUJE!

Koncept bieliźniano-odzieżowy poszukuje młodych, energicznych Pań do pracy w charakterze sprzedawcy-konsultanta w nowootwartym salonie Anabel Arto w CH Blue City. Zamierzamy stworzyć wspaniały zespół, który będzie sprawnie ze sobą współpracował w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, z uśmiechem na twarzy.

STANOWISKO: sprzedawca - konsultant WYMIAR CZASU PRACY: pełen etat (praca zmianowa zgodnie z godzinami pracy centrum – grafik do ustalenia) WYNAGRODZENIE: konkurencyjne + premie – do negocjacji na rozmowie kwalifikacyjnej

WYMAGANIA: minimum średnie wykształcenie; wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne; doświadczenie na podobnym stanowisku w salonie z bielizną; doświadczenie w obsłudze klienta; umiejętność brafitting'u; dyspozycyjność; 

Możliwość wewnętrznego rozwoju zawodowego w strukturach firmy (wyższe stanowiska). Mile widziane status studenta, komunikatywna znajmość j. rosyjskiego, znajomość j. angielskiego oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

 

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: APLIKUJ i o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)” Informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!