Pracownik działu szkoleń

GoWork.pl

Warszawa

2016-12-01

GoWork.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum)

Obowiązki:

  • kompleksowa organizacja szkoleń,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z kursantami i trenerami,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • aktualizacja bazy danych.

Wymagania:

  • zainteresowanie obszarem organizacji szkoleń oraz ZZL,
  • znajomości obsługi MS Office w szczególności MS Word, Power Point, Excel,
  • doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta,
  • wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • wielozadaniowość,
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • pracę pełną wyzwań dająca możliwości rozwoju,
  • dogodną lokalizację w Centrum Warszawy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!