Asystent ds. efektywności energetycznej w przemyśle

KAPE S.A.

Warszawa

2016-12-01

 Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem, wykonywanie wizji lokalnych w dużych i znanych firmach,
  • wykonywanie technicznych analiz energetycznych,
  • współprowadzenie szkoleń,
  • obsługa systemu CRM.

Wymagania:

  • preferowany kierunek związany z energetyką (MEL, Elektryczny lub pokrewny),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle oraz w pomiarach elektrycznych lub cieplnych,
  • umiejętność prowadzenia obliczeń urządzeń energetycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym,
    • umiejętnośc przygotowania prezentacji,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole złożonym z młodych osób,
  • doświadczenie z zakresu efektywności energetycznej,
  • rozwój osobisty w rozwijającej się branży efektywności energetycznej, audytów energetycznych,
  • dla najlepszych kandydatów wynagrodzenie.

Prosimy o przysyłanie CV na adres APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!