Elektryk (język niemiecki)

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Austria

2016-12-01

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta elektryków z średnio zaawansowaną znajmością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Austria
Nr referencyjny: 8562

Obowiązki:

- projektowanie instalacji i sieci elektrycznych
- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
- instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
- konserwacja oraz naprawą instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
- naprawa układów automatyki

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem
- doświadczenie na danym stanowisku

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

-  min. uprawnienia SEP

Oferujemy:

- praca na warunkach austriackich
- umowa o pracę
- atrakcyjne zarobki
- świadczenia socjalne
- dodatki świąteczne i urlopowe

Wymiar etatu:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:

1 rok

Min. wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

Przedział wynagrodzenia:

1.800,00 - 2.500,00 EUR / miesięcznie (Netto)

Premie, dodatki:

Według austriackiego prawa pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa: www.trummer.eu