Masażystka do salonu masaży wellness, Monachium Niemcy

PolFach

Monachium

2016-11-30

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego gabinetu masaży relaksujących z Monachium, Panie na stanowisko: Masażystka Doświadczenie nie wymagane. Oczekiwany wiek od 18 do 35 lat, atrakcyjny i zadbany wygląd, szczupła figura.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: Monachium (München)Niemcy
  • Termin rozpoczęcia: natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Praca jest na stałe, na pełny etat od 4do 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy
  • Główne zadania:
  • Wykonywanie masaży relaksująco – erotycznych całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących a nie zdrwotnych
  • W salonie obowiazuje ubiór podkreślający kobiece wdzięki, a masaż wykonywany jest bez odzieży
  • Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w salonie
  • Utrzymanie higieny, porządku w salonie

Wymagania:

  • Wiek 18 do 35 lat
  • Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie!
  • Wygląd atrakcyjny i zadbany, szczupla figura, kultura osobista
  • Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z poczuciem humoru, z miłym podejściem do Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie majacych problemów z masażem całego ciala obcych osób
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie konieczna

Oferujemy:

  • Legalna praca na warunkach niemieckich
  • Średnie zarobki miesięczne, od 3000 do 6000 euro i więcej (zależy od ilości masaży)
  • System rozliczeń codzienny, czyli kwota od wykonanych masaży wypłacana codziennie
  • Napiwki od klientów
  • Zakwaterowanie zapewnionei płatne maksymalnie 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęcia twarzy oraz całej sylwetki.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!