Sprzedawca na stoisku z karpiem 15-17 zł brutto/h Sosnowiec

GTS Śląsk

Sosnowiec

2016-11-30

Oferujemy pracę na stanowisku:
Sprzedawca na stoisku z karpiem

Miejsce pracy: Carrefour Sosnowiec

lub wybrany Carrefour na terenie woj. śląskiego - np. Bielsko-Biała, Chorzów, Gliwice (Arena, Forum), Jaworzno (Wojska Polskiego, Galena), Katowice

Zadania:
- obsługa klienta na sezonowym stoisku z karpiem
- dbałość o ekspozycję według ustalonych standardów

Wymagania:
- aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
- komunikatywność
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność
- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- ukończone 18 lat

Oferujemy:
- zlecenie na listopad i grudzień
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- atrakcyjną stawkę godzinową 13,50 zł netto (status student/uczeń/umowa z pełnymi składkami w innym zakładzie), 12,50 zł netto (status ZUS)
- praca według wcześniej ustalonego grafiku
- pracę w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00 lub 14.00-22.00
- szkolenie stanowiskowe

- możliwość podjęcia pracy stałej lub dorywczej na innych działach

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem: Sprzedawca na stoisku sery/wędliny (wraz z podaniem nazwy miasta - preferowanego miejsca pracy).

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!