Operator maszyn pakujących MULTIVAC- branża mięsna

WB Staffing

Gdańsk

2016-11-30

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta z Danii- lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Vejen, Dania
Nr ref.: WB/SKM/11.2016

Obowiązki:

  • pakowanie mięsa wołowego przy użyciu maszyn pakujących MULTIVAC
  • ustawianie na maszynie MULTIVAC odpowiednich parametrów
  • zgłaszanie usterek lub nieprawidłowości w przypadku awarii maszyn

Wymagania:

  • bieżące doświadczenie w obsłudze maszyny pakującej MULTIVAC- warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży mięsnej
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna (podnoszenie opakowań zbiorczych o wadze do 12 kg)
  • chęć i motywacja do pracy
  • swobodna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – bezpośrednim przełożonym jest Duńczyk
  • własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 129, 54 DKK brutto na godzinę
  • zatrudnienie bezpośrednio pod zakładem na duńskich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
  • mieszkanie- płatne po stronie pracownika
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJ wraz z podanie numeru referencyjnego WB/SKM/11.2016 lub kontakt pod numerem telefonu +48 534 202 534 Justyna

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!