Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Lublin

BPO Poland

Lublin

2016-11-30

Poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych, dla których ważna jest dobra atmosfera w miejscu pracy.

Doceniamy komunikatywność, zdolności sprzedażowe i poczucie humoru naszych współpracowników a dla naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli powyższa  charakterystyka opisuje Ciebie a szukasz wlaśnie firmy, która daje współpracownikom duże możliwości rozwoju to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • Budowę i utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
  • Diagnozowanie oczekiwań i potrzeb Klientów, aktywne doradzanie najbardziej optymalnych rozwiązań ,
  • Współpracę z innymi działami firmy, w celu dbania o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon i/lub telefonicznej obsłudze klienta,
  • Dobra dykcja,
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + wysokie premie uzaleznione od skuteczności i od indywidualnego zaangazowania,
  • Elastyczne godziny współpracy od poniedziałku do piatku - z uzwględnieniem preferencji kandydata,
  • Współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijajacej się organizacji.

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://career.homeglobal.com/cp/j/7260/a/4/specjalista-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-lublin