Planista produkcji

JOBS

Zielona Góra

2016-11-30

Opis stanowiska:

  • planowanie produkcji,
  • planowanie dostaw surowców,
  • rozliczanie produkcji,
  • współpraca z Działem Sprzedaży,
  • kontakty z dostawcami,
  • bieżący nadzór nad realizacją planu produkcji,
  • udział w tworzeniu planów strategicznych firmy,
  • działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie w planowaniu produkcji,
  • dobra znajomość pakietu MS office,
  • znajomość systemów ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki dostępowi do pakietu szkoleń.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!