Pakowacz-od zaraz-Bydgoszcz-12,30zł/h

Full Job

Bydgoszcz

2016-11-30

Agencja Pracy Full Job (numer certyfiktu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PAKOWACZ/KOMPLETATOR ZAMÓWIEŃ

Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień,
- rozładunek/załadunek towaru,
- zbieranie zmaówień za pomocą skanera,
- prace pomocniczne na magazynie.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
- sprawności fizycznej,
- zaanngażownia w wykonywaną pracę.

Mile widziane posiadnie aktuanlej książeczki Sanepidu.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ubezpieczniem,
- możliwość nawiązania stałej współpracy,
- grafik do uzgodnienia,
- 12,31 zł brutto/h.

Zapewniamy szkolenie na wózki widłowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierające: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz.883)" za pomocą formularza.4

Uprzejmnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.