Terapeuta zajęciowy

MEDI-system

Wiązowna

2016-11-30

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system, poszukujemy osób na stanowisko:

Terapeuta zajęciowy, miejsce pracy: Majdan, gm. Wiązowna

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii zajęciowej

Nasze oczekiwania:

  • dyplom terapeuty zajęciowego
  • umiejętność prowadzenia terapii zajęciowej dla dorosłych (najlepiej zgodnie z podejściem funkcjonalnym - ergoterapeutycznym)
  •  umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym (8:00 – 15:35; 9:00 – 16:35)
  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę zlecenia
  • pracę od zaraz!

 W celu zaaplikowania proszę o skopiowanie poniższego linku do nowego okna:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!