Łódź, Makro - wykładanie towaru (praca dodatkowa)

Cursor S.A.

Łódź

2016-11-30

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Merchandiser – osoba do układania towaru
miejsce pracy: Makro, Łódź
wymiar godzin: 55 godz/m-c
nr ref: merch_łódź/makro/11.2016

Czym się będziesz zajmować?
Twoja praca będzie polegała na układaniu towaru, pilnowaniu terminów ważności produktów oraz dbaniu o ekspozycję asortymentu w sklepie.

Jakich kandydatów poszukujemy?
Szukamy osób, które posiadają aktualną książeczkę Sanepidu, potrafią organizować swoją pracę oraz są zaangażowane w wykonywane zadania.

Co możemy Ci zaoferować?
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które poszukują dodatkowego zatrudnienia lub pracy w niepełnym wymiarze godzin - 3 dni w tygodniu (godziny do ustalenia). Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie godzinowe. Jeśli szukasz dodatkowej pracy, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym - nr ref.: merch_łódź/makro/11.2016 - w tytule wiadomości na adres APLIKUJ 

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!