Asystentka sprzedaży z jęz. angielskim lub rumuńskim

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-30

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży akcesoriów GSM, poszukuje kandydatów na stanowisko Asystentka/Asystent Sprzedaży z językiem rumuńskim lub angielskim .

Miejsce pracy: Warszawa – Bielany (okolice metra Słodowiec)
Czas pracy: poniedziałek-piatek 9:00-17:00

Opis stanowiska:
komunikacja pomiędzy działem sprzedaży i resztą firmy
wsparcie funkcjonowania działu sprzedaży (bezpośrednia współpraca z handlowcem w języku rumuńskim lub angielskim)
obsługa procesów sprzedażowych i po sprzedażowych

Wymagania:
znajomość języka rumuńskiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym
znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym
wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
umiejętność szybkiego uczenia się,
punktualność,
szybkość w działaniu,
preferowane osoby nie palące

Klient oferuje:
pracę wśród rozwijających się młodych ludzi,
unormowany czas pracy,
premię motywacyjne uzależnione od efektów pracy
umowę zlecenie
wynagrodzenie 2000 zł netto
kartę sportową

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!