Młodszy Kucharz do restauracji na Śródmieściu

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-30

DPKL Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, restauracji francuskiej sieci w Centrum Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko: Kucharz

Opis stanowiska:

Produkcja i przygotowywanie dań zgodnie ze standardami restauracji
Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do przygotowywania potraw
Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia kierunkowego lub/ i doświadczenia zawodowe na w/w stanowisku
Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dyspozycyjności
Umiejętności organizacji pracy,
Umiejętności pracy w zespole
Znajomości systemu HACCP i BHP
Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
Odpowiedzialności i sumienności
Aktualnej książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych
dyspozycyjność do pracy zmianowej (możliwe godziny nocne)- restauracja czynna 7 dni w tygodniu

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Opiekę medyczną
Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów
Wynagrodzenie 13 PLN netto /h (na okres próbny)- po okresie próbnym 14-15 PLN netto/h

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!