Pomoc Kuchni (Warszawa-Włochy)

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-30

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta - Sieci restauracji samoobsługowych - poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomoc kuchni.

Miejsce pracy: Warszawa – Włochy

Czas pracy: do ustalenia, elastyczny grafik, praca w zakresie pełnego etatu ( restauracja czynna 7 dni w tygodniu)

Lokal rusza w styczniu 2017, wcześniej przeprowadzane bedą szkolenia w innych punktach sieci

Obowiązki:
-Pomoc w przygotowaniu posiłków
-Przygotowanie surówek
-Utrzymywanie czystości w kuchni
-Zmywanie naczyń

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Klient oferuje:
- Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze
- Umowę zlecenie, następnie umowę o pracę
- Stawkę 13 PLN brutto/h
- Premie kwartalne
- Dodatkowe świadczenia pracownicze (posiłki, karnety na siłownię)
- Dla osób wyróżniających się realne możliwości awansu

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.