Lektor Business English

Eklektika

Stary Widzim

2016-11-30

Szkoła językowa Eklektika – Language Means Business

Jesteśmy nowatorskim i kompetentnym dostawcą usług  językowych dla klienta biznesowego w całej Polsce od ponad 10 lat.

Aktualnie szukamy

Lektora Business English

do prowadzenia kursów języka angielskiego w Wolsztynie

lokalizacja: Stary Widzim

Oferta
Cenimy jakość i profesjonalizm i to samo chcemy zaoferować swoim lektorom: dajemy szansę rozwoju poprzez warsztaty i konferencje, współfinansujemy kursy zawodowe, umożliwiamy rozwój na polu tworzenia autorskich materiałów digital (dodatkowo płatne)

Oferujemy różnorodne bonusy dla nauczycieli.

Wiemy, że przygotowanie i przeprowadzenie dobrych zajęć wymaga czasu, dlatego oferujemy bardzo konkurencyjne stawki godzinowe..

Naszą kadrę wspieramy zapleczem merytorycznym (materiały, programy zajęć, opieka metodyczna)

Opis stanowiska:

-prowadzenie zajęć w siedzibie klienta biznesowego z kursantami indywidualnymi/ grupami

- Język: Business English i/lub  ESP

- przeprowadzanie okresowych testów i ewaluacji

- zajęcia 3 dni w tygodniu w blokach od 7.00 do 15.00

Wymagania:

-min. dyplom BA

-co najmniej 2 lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dorosłych

- mile widziane posiadanie jednego z certyfikatów dla nauczycieli języka angielskiego (np. CELTA, Delta, TEFL).

- znajomość etykiety biznesowej/ kultura osobista

-profesjonalne, nieszablonowe podejście do prowadzonych zajęć

Prosimy o zgłaszanie swojej aplikacji poprzez link:

Prosimy również o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wraz z wizerunkiem), zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko lektora języka angielskiego, prowadzonego przez Eklektika Sp z o.o., zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102780 ofert pracy. Sprawdź!