Pomoc kuchni do firmy cateringowej

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-30

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta-firmy cateringowej na Ursynowie-poszukuje kandydatów na stanowiska: Pomoc kuchni do firmy cateringowej

Miejsce pracy: Ursynów-osiedle PYRY

Czas pracy: start 6:00/9:00 rano (w zależności od ilości zamówień) ok. 8-10 h dziennie, możliwość pracy 3, 4, 5 lub 6 dni w tygodniu, w zależności od dyspozycyjności kandydata, w tym momencie szukamy osób dyspozycyjnych w soboty

Obowiązki;
przyrządzanie dań i pomoc kucharzowi

Wymagania:
doświadczenie w pracy na kuchni
książeczka sanepid. lub badania
dobra organizacja pracy

dyspozycyjność do pracy w soboty

Oferujemy:
umowę zlecenie
stawkę 11 PLN netto za godzinę (ustalana przez szefa kuchni po płatnym dniu próbnym)
możliwość rozwoju w prężnie działającej nowoczesnej firmie. Po 3 miesiącach 12 PLN netto/h docelowo 14-16 PLN netto/h
pracę od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z numerem kontaktowym.