Piekarz

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-30

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego klienta, francuskiej sieci restauracjo-piekarni, poszukuje kandydata na stanowisko: Piekarz

Opis stanowiska:

  • Produkcja i wypiek pieczywa zgodnie ze standardami sieci
  • Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
  • Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego lub/ i doświadczenia zawodowe na w/w stanowisku
  • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości systemu HACCP i BHP
  • Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
  • Odpowiedzialności i sumienności
  • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 3500 PLN brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
  • Ciekawą  i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99527 ofert pracy. Sprawdź!