Inżynier Elektryk

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-30

miejsce pracy: Gliwice

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od 25 lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii to zgłoś się - szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zadań projektowych zgodnie ze sztuką inżynierską
  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem założeń projektowych
  • obsługa Eplan’a, AUTOCAD’a
  • wykonywanie projektów elektrycznych
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym
  • poznawanie nowych rozwiązań technicznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!