Kierowca kat. C

Master HR

Szczecin

2016-12-02

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 2016/KIEC/Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem,
  • Dokonywanie rzetelnego i zgodnego z prawdą zapisywania w kartach drogowych wszystkich danych,
  • Dbałość o stan techniczny i estetyczny pojazdu,
  • Eksploatowanie pojazdu w sposób umożliwiający jego najefektywniejsze wykorzystanie.

Umiejętności interpersonalne:

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych min. 2 lata,
  • Karta kierowcy,
  • Kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Współpracę z firmą o zasięgu krajowym,
  • Pracę w profesjonalnym zespole logistycznym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email oraz podanie w temacie wiadomości nr referencyjnego 2016/KIEC/Szczecin.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!