Magazynier

Master HR

Szczecin

2016-12-02

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Magazynier

Numer ref. 2016/MAG/Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego,
  • Zadania
  • Prace magazynowe związane z przygotowywanie towaru do wysyłki, paletyzowanie zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy,
  • Sporządzanie raportów z przyjęć i wysyłek,
  • Wykonywanie pozostałych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Umiejętności interpersonalne:

  • Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w zawodzie,
  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia,
  • Samodzielną i ciekawą pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowanych Kandydatów bardzo prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email oraz podanie w temacie wiadomości nr referencyjnego: 2016/MAG/Szczecin.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!