Blacharz / Dekarz Niemcy

Euroservices Polska sp. z o.o.

różne lokalizacje

2016-11-30

Agencja pośrednictwa pracy Euroservices Polska sp. z o.o. o nr KRAZ 1069 poszukuje do pracy na terenie Niemiec od najbliższego poniedziałku na stanowisko:

Blacharz / Dekarz

Zadania:

  • Obróbka blachy do krycia dachów
  • Montaż rur spadowych
  • Wyginanie blachy do krycia dachów

Wymagania:

  • Wykształcenie mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!