Programista Systemów Wbudowanych

PMI Outsourcing

Katowice

2016-11-30

PMI Outsourcing sp. z o. o. dla swojego Klienta – jednego z liderów na rynku międzynarodowym - dostawcy komponentów mechanicznych i elektronicznych dla największych producentów sprzętu na świecie, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko

Programisty Systemów Wbudowanych

MIEJSCE PRACY: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • rozwój oprogramowania wbudowanego w urządzenia typu Home Appliance

  • praca w interdyscyplinarnym zespole, współpraca z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie procesu produkcyjnego

  • bieżący kontakt z klientem w celu ustalenia wymagań funkcjonalnych

  • wyjazdy zagraniczne w regionie EMEA w przypadku konieczności wyjaśnienia problemów z oprogramowaniem

WYMAGANIA

  • minimum 1-2 lat doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania

  • bardzo dobra znajomość języka C, C++, Phyton lub VBA

  • doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami 16- i 32-bitowymi

  • znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami

  • dobra znajomość języka angielskiego (niezbędny w codziennej pracy)

  • dobre umiejętności interpersonalne (komunikatywność i praca w zespole)

  • wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej

  • wyższe wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne

  • gotowość do krótkotrwałych wyjazdów zagranicznych (region Europy)

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajomość programów: PTC Integrity, Enterprise Architect, MS Project, IBM Rational DOORS, Jira

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zgodnie z modelem V

  • znajomość standardów kodowania

  • praktyczna znajomość języka UML

OFEROWANE

  • praca w interdyscyplinarnym zespole

  • umowa o pracę

  • bogaty pakiet socjalny- prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport lub dofinansowanie do wczasów

  • kursy języyka angielskiego lub niemieckiego

  • dopłata do dojazdów i obiadów

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv w języku polskim i angielskim.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!