Konsultant ds.Telefonicznej Obsługi Klienta

Eureka Sp. z o.o.

Siedlce

2016-11-30

Obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów z innymi firmami w imieniu naszych klientów, umawianie spotkań handlowych

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz relacje z klientami firmy, m.in. poprzez kontakt mailowy i telefoniczny,

  • bieżące wsparcie przy realizacji poszczególnych projektów.

    Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność,

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

  • umowę o pracę (praca poniedziałek – piątek w godz. 8-16)

  • stałe wynagrodzenie podstawowe,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • udział w szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych, - pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

    Mile widziane osoby niepełnosprawne

    Prosimy o kontakt pod numerem: 506 364 396

  • CV prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć następująca klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Eureka HR Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie (adres: ul. Innowatorów 8, 62-070 Dopiewo), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 12140, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!