Specjalista ds. Kadr i Płac

LeasingTeam Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

2016-11-30

Miejsce pracy: Praca zdalna (1-2  dni u klienta)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej: umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty menedżerskie, aneksy, świadectwa pracy, akta personalne;
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń;
  • Kontrola planów pracy i ewidencji czasu pracy;
  • Tworzenie sprawozdań PFRON i GUS;
  • Naliczanie i księgowanie wynagrodzeń oraz sporządzanie kompletnej listy płac;
  • Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych;
  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie kadrowo płacowym;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Oczekiwania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale Kadr i Płac;
  • Znakomita znajomość prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF, ubezpieczeń;
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów;
  • Praktyczna znajomość programu Excel;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Oferta:

  • Elastyczna forma zatrudnienia dopasowana do potrzeb osoby wychowującej dzieci;
  • Interesującą pracę w organizacji wchodzącej na wiele rynków;
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102780 ofert pracy. Sprawdź!