ŚLUSARZ

Lin-Tech Sp. z o.o.

Janikowo

2016-11-30

Lin-Tech Sp. z o.o.  jest Generalnym Wykonawcą szerokiej gamy projektów budowlanych oraz konstrukcyjnych z wieloletnim doświadczeniem w branży.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
zatrudnimy osobę na stanowisko:

Ślusarz

budowy maszyn specjalnych oraz konstrukcji

Miejsce pracy: Poznań, Janikowo

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- wygładzanie nierówności, polerowanie, wyrównywanie krawędzi produkowanych detali,

- wykonywanie pracy zgodnie z rysunkiem technicznym,

- dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,

- wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych,
- dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i innych narzędzi,

- wsparcie techniczne dla produkcji,

- odpowiedzialność za powierzone zadania,

Wymagania:

- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,

- minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

- znajomość rysunku technicznego,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju zawodowego,

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”