Spawacz w Niemczech

VIRTUS Personal GmbH

Niemcy

2017-02-01

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Kontrola jakości zespawanych elementów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

  • Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź  ukończenia szkoły

  • Doświadczenie na danym stanowisku

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami,  w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

Schönaustr. 33a

84036 Landshut

Tel.: +49 871 97109846

Fax.: +49 871 97109848

Email: APLIKUJ

Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook