Programista Maszyn CNC (dział meblowy)

VIVENGE

Gręzówka

2016-11-30

Programista maszyn CNC

Wymagania:

- Umiejętność pisania programów przynajmniej na jedną z maszyn: centrum obróbcze Felder (H200, H300), ploter frezujący 3d, Ploter 5 osi, itp.

- Znajomość  programów: ZW3D, Inventor, CORPUS, SolidWorks.

- Znajomość materiałów: wykorzystywanych w obróbce meblowej

- Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Umiejętność optymalizacji zużycia materiału.

- Rzetelność, solidność, uczciwość, umiejętność współpracy z innymi działami.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie programów oraz dokumentacji producyjnej na maszyny: centrum obróbcze Felder (H200, H300), ploter frezujący 3d, Ploter 5 osi, piła panelowa CNC, itp.

- Kontrola nad przebiegiem procesy technologicznego.

- Utrzymanie bazy niezbędnych narzędzi do maszyn CNC

- Współpraca z magazynami materiałów

Miejsce pracy: Kolonia-Gręzówka (woj. Lubelskie)