Spawacz TIG/ Ślusarz- od zaraz – okolice Koblencji- dobre zarobki-niemiecka umowa

SaSa Recruitment

Koblenz

2016-11-30

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Spawacza – w okolicy Koblencji

Opis stanowiska:

  • Spawanie metodą 141

  • Prace ślusarskie
  • Praca na wyjazdach na montaż
  • Spawanie basenów, statków

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako  spawacz , min. 2-letnie
  • Chęć podjęcia pracy od ZARAZ
  • Aktualne certyfikaty
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym + diety dzienne
  • Mieszkanie na montażach opłacone przez pracodawcę
  • Możliwe nadgodziny, wypłacane wraz z wynagrodzeniem
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

Aplikację prosimy składać poprzez APLIKUJ bądź telefonicznie pod numerem: 0048  784 560 881 Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”