Młodszy Scecjalista ds. weryfikacji danych - j. niemiecki

Cee Experts

Warszawa

2016-11-30

CEE Experts, najlepsze oferty pracy z j. obcymi. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska w dużych międzynarodowych firmach w działach: Obsługi klienta, Helpdesk, księgowości, administracji, mediów i marketingu. Stanowiska specjalistów i młodszych specjalistów.
Obecnie dla naszego klienta międzynarodowego lidera branży BPO poszukujemy kandydatów do zespołu social media

Obowiązki:
- sprawdzanie materiałów internetowych pod kątem zgodności z regulaminem i polityką klienta;
- moderowanie, usuwanie/blokowanie treści nieodpowiednich dla ogólnodostępnych mediów społecznościowych;
- weryfikacja nadsyłanych zgłoszeń naruszeń regulaminu i wyciąganie konsekwencji wobec użytkowników łamiących jego postanowienia.
- sporządzanie raportów z wykonywanych analiz.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Dobra znajomość zagranicznych (odpowiednich dla danego języka) portali informacyjnych i social media;
- Zainteresowanie kulturą obcych krajów;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (bez zmian nocnych);

Oferujemy:
- Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole;
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielokulturowym środowisku w obszarze analizy, tłumaczeń, PR;
- Szkolenia i możliwość poszerzania wiedzy i kwalifikacji;
- Elastyczny grafik pracy w systemie zmianowym (możliwość połączenia pracy i studiów)
- Atrakcyjne wynagrodzenia
- Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne, bony i in.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!