kasjer/sprzedawca

Interkadra Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-30

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kasjer/ka w markecie Warszawa ul. Rembielińska

Numer referencyjny: KAS/1016/WAW

Obowiązki:

  • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu prac

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
  • Elastyczny grafik pracy
  • Stawkę godzinową dla ucznia i osoby zatrudnionej w innej firmie 15,64 zł brutto/h
    osoby bezrobotne 13 zł brutto/h
  • Regularne wypłaty