Operator Maszyn

HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

Tczew

2016-11-30

Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie!

Firma HUBER+SUHNER Polska, będąca częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, aktualnie przeżywa swój niebywały rozkwit. Od początku 2015 roku przejmujemy nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc. Możesz być częścią tych działań; szukamy właśnie Ciebie!

Dlaczego warto u nas pracować?

  • jesteśmy międzynarodową firmą, a nasze motto to ‘doskonałość w rozwiązaniach połączeniowych’
  • w polskim oddziale firmy w Tczewie zatrudniamy ponad 750 osób
  • w naszym zespole mamy wspaniałych ludzi i dbamy o dobre relacje między nimi
  • szanujemy życie prywatne naszych pracowników
  • jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i nowatorskie spojrzenie na każdy temat
  • potrafimy dzielić się wiedzą i wspieramy się nawzajem

Przyłącz się do nas i rozwijaj na stanowisku

MŁODSZY OPERATOR MASZYN/OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn typu Power Strip
  • cięcie kabla zgodnie z planem produkcji przy jednoczesnym spełnianiu wymagań jakościowych i procesowych

Nasze wymagania:

  • preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • podstawowa wiedza techniczna (preferowana znajomość rysunku technicznego)
  • dobra percepcja wzrokowa
  • komunikatywność,  nastawienie na pracę zespołową
  • kreatywność,  dobre wyniki w osiąganiu wyznaczonych celów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na stałe, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • kwartalne premie za obecność w wysokości 300 zł brutto
  • bardzo dobre warunki pracy oraz wysokie standardy BHP
  • przyjazną atmosferę i wsparcie koleżanek i kolegów z działu
  • pakiet socjalny
  • raz w tygodniu owoc dla każdego pracownika

Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas, to śmiało prześlij swoje CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem: OPERATOR MASZYN. Nie zapomnij o klauzuli: ‘Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w HUBER+SUHNER Sp. z o.o.’.

Bardzo uważnie przeczytamy każde CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.